Síň slávy
» Junioři «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

Mistrovství světa juniorů

Úspěch hráče : Mikuláš Krbec
Junioři
2. 5. - 7. 5. 2017
Ročník: 2016/2017

Juniorská reprezentace na mistrovství světa ve Växjö obhájili medaili ze světového šampionátu, když zvítězila v utkání o bronz nad Švýcarskem 8:5.
Nominován byl i hráč FbÚ Mikuláš Krbec (4+5), který byl spolu s Filipem Langerem (8+1) nejproduktivnějším hráčem České reprezentace, oba s 9 kanadskými body.


5. místo G2 liga 2016/2017

Úspěch družstva
Junioři
17. 9. 2016 - 15. 3. 2017
Ročník: 2016/2017

Omlazený tým juniorů skončil na 5. místě po základní části, kdy z 22 zápasů 10 vyhrál v zákl. hr. době, 2 v prodloužení, 2 prohrál v prodloužení a 8 v zákl. hr. době, s celkovým skóre 150:150. Tím si vybojovali postup do Play-off, kde si do předkola vybrali FBC Hradec Králové, který porazili 13:4 a 3:2 v prodloužení. Pro Čvrtfinále jsme zbyli na Florbal Chodov, se kterým po vyrovnaných zápasech 4:5, 3:6, 4:3, 9:3 a 6:9 prohráli 2:3 na zápasy.

Brankáři - Kvapil Karel, Netopilík Marek,
Hráči - Bárta Jan, Beneš Dominik, Černý Jan, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Göndör Marcel, Günther Jiří, Harák Ivo, Krbec Mikuláš, Novák Josef, Poloprutský Aleš, Pucarević Adam, Semerád Dan, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Šredl Patrik, Täuber Lukáš, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel,
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David


3. místo Czech Open 2016

Úspěch družstva
Junioři
11. - 14. 8. 2016
Ročník: 2016/2017

Ve 14. ročníku Czech Open náš juniorský tým vyhrál svoji skupinu (Chodov White - 5:4, Floorball Thurgau (SUI) 7:3 a FBC Ostrava 1:2) porazili v 1/16F TJ SKV 7:1, v 1/8F FBC Start98 9:1 a ve ČF Black Angels 9:3, a prohráli až v SF s Bulldogs brno 3:4

Brankáři - Netopilík Marek, Skala Vít,
Hráči - Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Göndör Marcel, Günther Jiří, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Poloprutský Aleš, Semerád Dan, Semerád Vojtěch, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Vavruška Václav, Vlček Pavel
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David



4. místo G2 liga 2015/2016

Úspěch družstva
Junioři
2015/2016
Ročník: 2015/2016

Nejúspěšnější sezóna mládežnického florbalu v Ústí nad Labem, kdy se tým umístil na 2. místě v základní části G2 ligy juniorů (nejvyšší soutěž této kategorie) a na 4. místě v play-off. Ve čtvrtfinále junioři vyhráli 3:0 na zápasy proti 1. SC Vítkovice a v semifinále prohráli 1:3 na zápasy s Tatranem Střešovice.

Sestava:
Brankáři: Marek Netopilík, Vít Skala, Karel Kvapil
Hráči: Jan Černý, Vojtěch Esterka, Martin Fuchsig, Marcel Göndör, Jiří Günther, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Radim Kühnel, Radek Kužel, Karel Myslivec, Josef Novák, Vít Pavelka, Václav Pazderka, Vojtěch Semerád, Adam Stibor, Jiří Šafařovský, Patrik Šredl, Vladimír Štorek, Lukáš Täuber, Václav Vavruška
Realizační tým: Marek Vojta, David Stummer


3. místo Prague games 2015

Úspěch družstva
Junioři
8.7. - 11.7.2015
Ročník: 2014/2015

Brankář: Skala Vít
Hráči: Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Günther Jiří, Kněžour Daniel, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Pazderka Václav, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Täuber Lukáš
Real. tým: Vojta Marek, Štroek Vladimír, Skala Pavel




Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:


 

17.9. Mladší žáci
Schůze s rodiči - 24.9.18...


17.9. Mladší žáci
Úterní tréninky budou na Slunetě - venkovní hřiště od 17:00 - 18:30


14.9. Elévové
Schůzka s rodiči ve Středu po tréninku


 
««    »»
Září 2018
12 Muži A: SC Sluneta
34567 Muži A: SC SLUNETA
8 Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
9 Muži A: ČPP Aréna Ostrava
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Juniorky: SC SLUNETA
101112131415 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SC SLUNETA
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy: SH Český Dub
16 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SH Čakovice
171819202122 Muži A: MSH Havířov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Městská SH Teplice
Starší žáci B: SH SŠT Most Velebudice
Juniorky: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
23 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SH Dolní Cerekev
24252627 Muži A: SC SLUNETA
2829 Muži B: SC Železný Brod
Junioři: Městská SH Chomutov
Dorost: SH Česká Lípa
Dorost B: SH Strupčice
Mladší žáci: Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky:
30 Muži B: SH Česká Lípa
Veteráni: SH Česká Lípa
Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice

 
Muži A
 
VS
Slovan Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
22.9.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
22.9.: Městská SH Teplice
09:00-15:00

Starší žáci B
22.9.: SH SŠT Most Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
22.9.: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00-23:00

Junioři
22.9.: MSH Teplice
17:00-19:30

Juniorky
23.9.: SH Dolní Cerekev
13:00-15:00

Junioři
23.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
18:00-20:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Aišmann Ondřej