Síň slávy
» Junioři «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

Mistrovství světa juniorů

Úspěch hráče : Mikuláš Krbec
Junioři
2. 5. - 7. 5. 2017
Ročník: 2016/2017

Juniorská reprezentace na mistrovství světa ve Växjö obhájili medaili ze světového šampionátu, když zvítězila v utkání o bronz nad Švýcarskem 8:5.
Nominován byl i hráč FbÚ Mikuláš Krbec (4+5), který byl spolu s Filipem Langerem (8+1) nejproduktivnějším hráčem České reprezentace, oba s 9 kanadskými body.


5. místo G2 liga 2016/2017

Úspěch družstva
Junioři
17. 9. 2016 - 15. 3. 2017
Ročník: 2016/2017

Omlazený tým juniorů skončil na 5. místě po základní části, kdy z 22 zápasů 10 vyhrál v zákl. hr. době, 2 v prodloužení, 2 prohrál v prodloužení a 8 v zákl. hr. době, s celkovým skóre 150:150. Tím si vybojovali postup do Play-off, kde si do předkola vybrali FBC Hradec Králové, který porazili 13:4 a 3:2 v prodloužení. Pro Čvrtfinále jsme zbyli na Florbal Chodov, se kterým po vyrovnaných zápasech 4:5, 3:6, 4:3, 9:3 a 6:9 prohráli 2:3 na zápasy.

Brankáři - Kvapil Karel, Netopilík Marek,
Hráči - Bárta Jan, Beneš Dominik, Černý Jan, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Göndör Marcel, Günther Jiří, Harák Ivo, Krbec Mikuláš, Novák Josef, Poloprutský Aleš, Pucarević Adam, Semerád Dan, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Šredl Patrik, Täuber Lukáš, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel,
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David


3. místo Czech Open 2016

Úspěch družstva
Junioři
11. - 14. 8. 2016
Ročník: 2016/2017

Ve 14. ročníku Czech Open náš juniorský tým vyhrál svoji skupinu (Chodov White - 5:4, Floorball Thurgau (SUI) 7:3 a FBC Ostrava 1:2) porazili v 1/16F TJ SKV 7:1, v 1/8F FBC Start98 9:1 a ve ČF Black Angels 9:3, a prohráli až v SF s Bulldogs brno 3:4

Brankáři - Netopilík Marek, Skala Vít,
Hráči - Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Göndör Marcel, Günther Jiří, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Poloprutský Aleš, Semerád Dan, Semerád Vojtěch, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Vavruška Václav, Vlček Pavel
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David



4. místo G2 liga 2015/2016

Úspěch družstva
Junioři
2015/2016
Ročník: 2015/2016

Nejúspěšnější sezóna mládežnického florbalu v Ústí nad Labem, kdy se tým umístil na 2. místě v základní části G2 ligy juniorů (nejvyšší soutěž této kategorie) a na 4. místě v play-off. Ve čtvrtfinále junioři vyhráli 3:0 na zápasy proti 1. SC Vítkovice a v semifinále prohráli 1:3 na zápasy s Tatranem Střešovice.

Sestava:
Brankáři: Marek Netopilík, Vít Skala, Karel Kvapil
Hráči: Jan Černý, Vojtěch Esterka, Martin Fuchsig, Marcel Göndör, Jiří Günther, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Radim Kühnel, Radek Kužel, Karel Myslivec, Josef Novák, Vít Pavelka, Václav Pazderka, Vojtěch Semerád, Adam Stibor, Jiří Šafařovský, Patrik Šredl, Vladimír Štorek, Lukáš Täuber, Václav Vavruška
Realizační tým: Marek Vojta, David Stummer


3. místo Prague games 2015

Úspěch družstva
Junioři
8.7. - 11.7.2015
Ročník: 2014/2015

Brankář: Skala Vít
Hráči: Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Günther Jiří, Kněžour Daniel, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Pazderka Václav, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Täuber Lukáš
Real. tým: Vojta Marek, Štroek Vladimír, Skala Pavel




Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:


 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán