Síň slávy
» Starší žáci A «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

3. místo Gothia Cup 2016

Úspěch družstva
Starší žáci A
3.1.-6.1.2016
Ročník: 2015/2016

brankář: Dittrich Tadeáš
obránci: Klepetko Pavel, Pucarević Adam, Vítek Pavel, Vlček Pavel
útočníci: Beneš Dominik, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Kawulok Ondřej, Semerád Dan, Válek Vojtěch


4 místo Hummel Cup 2012

Úspěch družstva
Starší žáci A
22. -24.6.2012
Ročník: 2011/2012

•brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
•obránci: Havlíček Patrick, Myslivec Karel, Pavelka Vít, Petržilka Vít, Šredl Patrik, Zdvořáček Petr
•útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Novák Josef, Petr Jakub, Štorek Vladimír, Tremel Roman


2.místo MČR starších žáků

Úspěch družstva
Starší žáci A
12. 5. - 13. 5. 2012
Ročník: 2011/2012

2. místo na celostátním finále

Sestava:
brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
obránci: Havlíček Patrick, Petržilka Vít, Pořt Stanislav, Šredl Patrik, Zdvořáček Petr, Žaloudek Jan
útočníci: Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Novák Josef, Petr Jakub, Štorek Vladimír, Tremel Roman, Zarcký Jan
real. tým: Vojta Marek, Brom Tomáš, Koník Jakub, Kühnel Roman, Štorek Vladimír


All-stars MČR starších žáků

Úspěch hráče : Vladimír Štorek
Starší žáci A
12. 5. - 13. 5. 2012
Ročník: 2011/2012

All stars turnaje:
Daniel Mück (FbŠ Bohemians DDM Praha 7), Vladimír Štorek (USK Slávie Ústí nad Labem), Ondřej Němeček (Tatran Střešovice), Tomáš Adámek (FBC ČPP Remedicum Ostrava), Patrik Kieler (FbŠ Bohemians DDM Praha 7), Radek Mandík (FbŠ Bohemians DDM Praha 7).


1. místo Lovosický rampouch 2012

Úspěch družstva
Starší žáci A
10.3.2012
Ročník: 2011/2012

brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
obránci: Pořt Stanislav, Tremel Roman, Zdvořáček Petr
útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Novák Josef, Poloprutský Aleš, Šredl Patrik, Štorek Vladimír




Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
09:00-13:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Leopold
Zítra má svátek Otmar

Zítra slaví narozeniny
Mrázová Lucie
Za 3 dny slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr