Síň slávy
» Muži A «


Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:

1. místo v 1. lize mužů a postup do SUPERLIGY

Úspěch družstva
Muži A
19. 9. 2016 - 19. 4. 2017
Ročník: 2016/2017

Omlazený tým mužů z 26 zápasů v základní části 18 vyhrál v zákl. hr. čase, 1 vyhrál a 1 prohrál v prdloužení a 6 krát prohrál a s celkovým skóre 182:125 vyhrál základní část. Do Semifinále si vybral Florbal Havířov, kde po zápasech 4:3, 5:6, 4:6, 11:4 a 5:4 postoupil do finále. Zde si vybral FBŠ Hattrick Brno, které opět v pěti zápasech porazil 5:6 sn, 6:5 sn, 2:4, 6:3 a 8:5  a postoupil do SUPERLIGY, kam se muži vrátili po 14 letech. V obou sériích musel tým odvracet pokaždé 2 mečboly a na poslední finálový zápas přišlo do SC Sluneta rekordních 810 diváků.


Brankáři - Hlava Tomáš, Skala Vít, Dvořák Jan, Netopilík Marek,
Hráči - Glatz Michal, Horák Jiří, Hulič Daniel, Kolstrunk Jakub, Koník Jakub, Kopecký Viktor, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Pojar Petr, Pražan Martin, Procházka David, Sattler Tomáš, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Stummer David, Svoboda Ladislav, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Täuber Lukáš
Trenéři - Vojta Marek, Kopta Petr


Postup do 1.ligy

Úspěch družstva
Muži A
13.4.2013
Ročník: 2012/2013

Brankáři:
Hlava Tomáš, Štefec Pavel, Černý Dominik

Hráči:
Bečvář Jaroslav, Brom Tomáš, Filipec Jan, Glatz Michal, Grosse Jindřich, Huslička Tomáš, Jahoda Tomáš, Jiránek Kamil, Klobása Ondřej, Koník Jakub, Kreník Matouš, Kučaba Filip, Nergl Leoš, Nikolič Hynek, Smištík Marek, Stummer David, Svoboda Ladislav, Täuber Jaromír, Tržil Dan, Vojta Marek, Žaloudek Matěj

Realizační tým:
Syryčanský Tomáš, Filipec Petr, Ludvík Filip, Kopta Petr




Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: SC Sluneta
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub