Síň slávy
» Muži A «


Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:

1. místo v 1. lize mužů a postup do SUPERLIGY

Úspěch družstva
Muži A
19. 9. 2016 - 19. 4. 2017
Ročník: 2016/2017

Omlazený tým mužů z 26 zápasů v základní části 18 vyhrál v zákl. hr. čase, 1 vyhrál a 1 prohrál v prdloužení a 6 krát prohrál a s celkovým skóre 182:125 vyhrál základní část. Do Semifinále si vybral Florbal Havířov, kde po zápasech 4:3, 5:6, 4:6, 11:4 a 5:4 postoupil do finále. Zde si vybral FBŠ Hattrick Brno, které opět v pěti zápasech porazil 5:6 sn, 6:5 sn, 2:4, 6:3 a 8:5  a postoupil do SUPERLIGY, kam se muži vrátili po 14 letech. V obou sériích musel tým odvracet pokaždé 2 mečboly a na poslední finálový zápas přišlo do SC Sluneta rekordních 810 diváků.


Brankáři - Hlava Tomáš, Skala Vít, Dvořák Jan, Netopilík Marek,
Hráči - Glatz Michal, Horák Jiří, Hulič Daniel, Kolstrunk Jakub, Koník Jakub, Kopecký Viktor, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Pojar Petr, Pražan Martin, Procházka David, Sattler Tomáš, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Stummer David, Svoboda Ladislav, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Täuber Lukáš
Trenéři - Vojta Marek, Kopta Petr


Postup do 1.ligy

Úspěch družstva
Muži A
13.4.2013
Ročník: 2012/2013

Brankáři:
Hlava Tomáš, Štefec Pavel, Černý Dominik

Hráči:
Bečvář Jaroslav, Brom Tomáš, Filipec Jan, Glatz Michal, Grosse Jindřich, Huslička Tomáš, Jahoda Tomáš, Jiránek Kamil, Klobása Ondřej, Koník Jakub, Kreník Matouš, Kučaba Filip, Nergl Leoš, Nikolič Hynek, Smištík Marek, Stummer David, Svoboda Ladislav, Täuber Jaromír, Tržil Dan, Vojta Marek, Žaloudek Matěj

Realizační tým:
Syryčanský Tomáš, Filipec Petr, Ludvík Filip, Kopta Petr




Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: Jatečka
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: Městská SH Chomutov
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán