Statistiky
» Elévové «
2008/2009 - ostatní zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Kolstrunk Jakub
36
31
27
58
0
0
0
0
1
0
2.
Štorek Vladimír
36
34
18
52
0
0
0
0
0
0
3.
Krbec Mikuláš
31
29
16
45
0
2
0
0
3
3
4.
Kühnel Radim
25
22
12
34
2
0
0
0
1
0
5.
Tremel Roman
35
11
2
13
0
1
0
0
0
0
6.
Havlíček Patrick
31
6
6
12
4
0
0
0
0
0
7.
Dvořák Libor
8
8
1
9
0
0
0
0
0
0
8.
Zdvořáček Petr
6
2
7
9
2
0
0
0
0
0
9.
Lache Tomáš
36
5
3
8
2
0
0
0
0
0
10.
Novotný Marek
36
3
5
8
0
0
0
0
0
0
11.
Žaloudek Jan
29
3
1
4
0
0
0
0
0
0
12.
Šredl Patrik
15
0
3
3
0
0
0
0
0
0
13.
Černý Jan
5
1
1
2
0
0
0
0
0
0
14.
Vilk Kryštof
10
0
2
2
0
0
0
0
0
0
15.
Lenc Ondřej
6
1
0
1
0
0
0
0
0
0
16.
Schneider Filip
20
1
0
1
0
0
0
0
0
0
17.
Ganigovská Kateřina
22
0
1
1
0
0
0
0
0
0
18.
Haluza Lukáš
4
0
1
1
0
0
0
0
0
0
19.
Holub Michal
1
0
1
1
0
0
0
0
0
0
20.
Lebduška Radek
5
0
1
1
2
0
0
0
0
0
21.
Bradáč Ondřej
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
22.
Kubánek Jakub
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
23.
Pilařová Natálie
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
24.
Štorek Vojtěch
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
25.
Vykouk Aleš
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Votava Jan
4
0
0
0
2
0
0
0
0
0
27.
Holub Jiří
7
0
0
0
4
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Lenc Ondřej
1
1
24
5
5
3.75
20
15
75
0
0
0
Černý Marek
4
9
84
24
6
5.14
65
41
63.1
0
0
0
Holub Michal
34
35
709
75
2.21
1.96
393
318
80.9
7
1
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
40
Počet výher
24
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
2
Počet remíz
3
Počet proher
13
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
2
Počet bodů
75
Celkové skóre
158 : 104
Přesilovky
21 : 8
Využití přesilovek
3 : 0
Úspěšnost přesilovek
14 %
Úspěšnost v oslabení
100 %
Počet ubráněných oslabení
4
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
0
Evidované střely
612 : 478
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
34
Průměr vstřelených branek na zápas
3.93
Úspěšnost střelby
20 %
Průměr obdržených branek za zápas
2.6
Trestné minuty celkem
18


ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30
 
VS
FbÚ  -  Start98
SC SLUNETA
25.10.2018 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-14:00

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.