Statistiky
» Elévové «
2009/2010 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Krbec Mikuláš
27
37
17
54
2
2
1
0
0
0
2.
Holub Michal
16
21
16
37
2
0
0
0
0
0
3.
Dvořák Libor
27
17
15
32
0
1
0
0
0
0
4.
Černý Jan
30
17
6
23
0
0
2
0
0
0
5.
Lebduška Radek
24
16
5
21
0
0
0
0
0
0
6.
Lache Tomáš
27
8
9
17
0
0
0
0
0
0
7.
Lank Matěj
12
12
4
16
0
2
0
0
0
0
8.
Vilk Kryštof
21
9
4
13
4
0
0
0
0
0
9.
Šredl Patrik
30
5
5
10
2
0
0
0
0
0
10.
Zarcký Jan
24
2
4
6
0
0
0
0
0
0
11.
Myslivec Karel
27
2
3
5
0
0
0
0
0
0
12.
Vošahlík Filip
18
1
2
3
0
0
0
0
0
0
13.
Haluza Lukáš
30
0
2
2
2
0
0
0
0
0
14.
Fořt Miroslav
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Fuchsig Martin
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16.
Kamínek Filip
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Votava Jan
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Jireček Oldřich
5
0
0
0
2
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Holub Michal
14
14
294
35
2.5
2.14
163
128
78.5
1
2
0
Kamínek Filip
16
26
336
22
1.38
1.18
82
60
73.2
5
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
30
Počet výher
19
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
4
Počet proher
7
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
61
Celkové skóre
155 : 57
Přesilovky
14 : 7
Využití přesilovek
5 : 2
Úspěšnost přesilovek
36 %
Úspěšnost v oslabení
71 %
Počet ubráněných oslabení
5
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
1
Počet vstřelených gólů v oslabení
3
Evidované střely
409 : 245
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
17
Průměr vstřelených branek na zápas
4.9
Úspěšnost střelby
24 %
Průměr obdržených branek za zápas
1.9
Trestné minuty celkem
14


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
Fbc Victoria Ústí nad Labem
30
24
3
3
183:59
75
2.
USK Slávie Ústí nad Labem
30
19
4
7
155:57
61
3.
Mocní Tuleni Podbořany
30
18
4
8
147:80
58
4.
Fbc Liberec
30
16
3
11
125:85
51
5.
Fbc Vipers 16.ZŠ Most
30
4
1
25
59:209
13
6.
Fbc Česká Lípa
30
1
1
28
51:230
4

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30
 
VS
FbÚ  -  Start98
SC SLUNETA
25.10.2018 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-14:00

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.