Statistiky
» Starší žáci (FBC) «
2012/2013 - ostatní zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Polák Tomáš
4
6
0
6
0
0
0
0
0
0
2.
Jireček Oldřich
4
3
0
3
0
0
0
0
0
0
3.
Semerád Vojtěch
4
1
2
3
0
0
0
0
0
0
4.
Slavík Marek
4
1
2
3
0
0
0
0
0
0
5.
Hrubý Ondřej
4
2
0
2
0
0
0
0
0
0
6.
Pazderka Josef
4
1
1
2
0
0
0
0
0
0
7.
Harák Ivo
4
0
2
2
0
0
0
0
0
0
8.
Klepetko Petr
5
0
1
1
0
0
0
0
0
0
9.
Poloprutský Aleš
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Semerád Dan
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
Stejskal Martin
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Šulc Michael
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Netopilík Marek
3
4
90
14
4.67
3.73
37
23
62.2
0
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
4
Počet výher
1
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
1
Počet proher
2
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
4
Celkové skóre
14 : 14
Přesilovky
0 : 0
Využití přesilovek
0 : 0
Úspěšnost přesilovek
0 %
Úspěšnost v oslabení
100 %
Počet ubráněných oslabení
0
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
0
Evidované střely
40 : 37
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
3
Průměr vstřelených branek na zápas
3.5
Úspěšnost střelby
25 %
Průměr obdržených branek za zápas
3.5
Trestné minuty celkem
0


ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-13:40

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Hedvika
Zítra má svátek Lukáš

Zítra slaví narozeniny
Vorlíček Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Kawulok Ondřej
Za 3 dny slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch