Tréninky


Sportcentrum SLUNETA
Aktualizace: 31.8.2017

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Muži A 19:00 - 20:45 hala do 20:30
Pondělí Veteráni 20:30 - 22:00
Pondělí Muži C 20:30 - 22:00
Úterý Muži A 16:30 - 18:30 hala do 18:00
Úterý Junioři 16:30 - 18:30 hala do 18:00
Středa Muži B 18:30 - 20:30 hala od 19:00
Středa Junioři 18:30 - 20:30 hala od 19:00
Středa Veteráni 20:30 - 22:00
Středa Muži C 20:30 - 22:00
Čtvrtek Junioři 18:00 - 19:30 posilovna
Čtvrtek Dorost 18:00 - 19:30 posilovna
Čtvrtek Muži A 19:15 - 21:15 hala od 19:30
Pátek Starší žáci B 14:30 - 16:30
Pátek Mladší žáci 14:30 - 16:30
Pátek Muži A 18:00 - 19:30



Gymnázium JATEČNÍ
Aktualizace: 12.9.2017

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Dorost 15:45 - 17:15 hala od 16:00
Pondělí Starší žáci A 15:45 - 17:15 hala od 16:00
Pondělí Junioři 16:45 - 18:30 hala od 17:15
Pondělí Elévové 18:00 - 19:30 hala od 18:30
Pondělí Junioři B 19:00 - 20:30 hala od 19:30
Pondělí Dorost B 19:00 - 20:30 hala od 19:30
Úterý Dorost 16:00 - 17:30 hala+posilovna
Úterý Starší žáci A 16:00 - 17:30 hala+posilovna
Úterý Starší žákyně 16:45 - 18:00
Úterý Juniorky 17:45 - 19:30 hala od 18:00
Úterý Dorostenky 17:45 - 19:30 hala od 18:00
Středa Elévové 16:00 - 17:30 hala do 17:00
Středa Mladší žáci 16:30 - 18:00 hala do 17:00
Středa Dorost 17:30 - 19:00 hala od 18:00
Středa Starší žáci A 17:30 - 19:00 hala od 18:00
Středa Junioři B 18:30 - 20:00 hala od 19:00
Středa Dorost B 18:30 - 20:00 hala od 19:00
Pátek Dorost 15:00 - 16:30 hala od 15:30
Pátek Dorost B 15:00 - 16:30 hala od 15:30
Pátek Starší žáci A 15:00 - 16:30 hala od 15:30
Pátek Junioři 16:15 - 17:45 hala do 17:45
Pátek Muži B 17:30 - 19:00 hala od 17:45



SOŠ Stříbrníky
Aktualizace: 31.8.2017

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Přípravka 16:00 - 17:30
Úterý Přípravka 16:00 - 17:30
Úterý Starší žáci B 17:30 - 19:00
Čtvrtek Starší žákyně 16:15 - 17:30
Čtvrtek Juniorky 17:15 - 18:45 hala od 17:30
Čtvrtek Dorostenky 17:15 - 18:45 hala od 17:30
Čtvrtek Starší žáci B 18:45 - 20:00



ZŠ Stříbrnická
Aktualizace: 31.8.2017

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Úterý Mladší žáci 17:00 - 18:30
Čtvrtek Přípravka 16:30 - 17:45
Čtvrtek Elévové 17:45 - 19:00
Čtvrtek Mladší žáci 18:15 - 19:15 plavání/venku




 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Oto
Zítra má svátek Jaroslav

Včera slavil(a) narozeniny
Klepetko Pavel
Dnes slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Prokop Marek
Za 3 dny slaví narozeniny
Pokorný Vojtěch