Tréninky


Sportcentrum SLUNETA
Aktualizace: 27.8.2018

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Junioři 19:00 - 20:30 s Dor a SŽ
Pondělí Dorost 19:00 - 20:30 s Jun a SŽ
Pondělí Starší žáci A 19:00 - 20:30 s Jun a Dor
Pondělí Muži B 20:30 - 22:00 s C a Ver
Pondělí Veteráni 20:30 - 22:00 s B a C
Pondělí Muži C 20:30 - 22:00 s B a Vet
Úterý Juniorky 16:30 - 18:00 s Dorkami
Úterý Dorostenky 16:30 - 18:00 s Jorkami
Úterý Mladší žáci 17:00 - 18:30 venk. hřiště
Středa Junioři 18:30 - 20:30 venku + hala
Středa Dorost 18:30 - 20:30 venku + hala
Středa Muži B 20:30 - 22:00 s C a Ver
Středa Veteráni 20:30 - 22:00 s B a C
Středa Muži C 20:30 - 22:00 s B a Vet
Pátek Starší žáci A 14:30 - 16:30



Gymnázium JATEČNÍ
Aktualizace: 27.8.2018

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Mladší žáci 15:45 - 17:15
Pondělí Dorostenky 17:00 - 18:15
Pondělí Starší žákyně 17:00 - 18:15
Pondělí Elévové 17:45 - 19:15 hala od 18:15
Pondělí Dorost B 19:15 - 20:30 s SŽ B
Pondělí Starší žáci B 19:15 - 20:30 s Dor B
Úterý Dorost 16:00 - 17:30 s SŽ
Úterý Starší žáci A 16:00 - 17:30 s Dor
Úterý Junioři 17:30 - 19:00
Středa Starší žáci A 15:00 - 16:15
Středa Elévové 16:00 - 17:30 hala od 16:15
Středa Mladší žáci 17:30 - 19:00
Středa Ženy 18:15 - 20:00 hala od 18:45
Středa Juniorky 18:15 - 20:00 hala od 18:45
Pátek Mladší žáci 15:00 - 16:30
Pátek Junioři 16:15 - 17:45 s Dor
Pátek Dorost 16:15 - 17:45 s Jun
Pátek Ženy 17:45 - 19:00 po domluvě
Pátek Juniorky 17:45 - 19:00



SOŠ Stříbrníky
Aktualizace: 27.8.2018

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Přípravka 17:00 - 18:30
Úterý Přípravka 16:00 - 17:30
Úterý Dorost B 17:30 - 19:00 s SŽ B
Úterý Starší žáci B 17:30 - 19:00 s Dor B
Čtvrtek Starší žákyně 16:15 - 17:30
Čtvrtek Dorostenky 17:30 - 18:45
Čtvrtek Dorost B 18:45 - 20:00 s SŽ B
Čtvrtek Starší žáci B 18:45 - 20:00 s Dor B



ZŠ Stříbrnická
Aktualizace: 27.8.2018

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Čtvrtek Přípravka 16:30 - 17:45
Čtvrtek Elévové 17:45 - 19:00




 

17.9. Mladší žáci
Schůze s rodiči - 24.9.18...


17.9. Mladší žáci
Úterní tréninky budou na Slunetě - venkovní hřiště od 17:00 - 18:30


14.9. Elévové
Schůzka s rodiči ve Středu po tréninku


 
««    »»
Září 2018
12 Muži A: SC Sluneta
34567 Muži A: SC SLUNETA
8 Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
9 Muži A: ČPP Aréna Ostrava
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Juniorky: SC SLUNETA
101112131415 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SC SLUNETA
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy: SH Český Dub
16 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SH Čakovice
171819202122 Muži A: MSH Havířov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Městská SH Teplice
Starší žáci B: SH SŠT Most Velebudice
Juniorky: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
23 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SH Dolní Cerekev
24252627 Muži A: SC SLUNETA
2829 Muži B: SC Železný Brod
Junioři: Městská SH Chomutov
Dorost: SH Česká Lípa
Dorost B: SH Strupčice
Mladší žáci: Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky:
30 Muži B: SH Česká Lípa
Veteráni: SH Česká Lípa
Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice

 
Muži A
 
VS
Slovan Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
22.9.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
22.9.: Městská SH Teplice
09:00-15:00

Starší žáci B
22.9.: SH SŠT Most Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
22.9.: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00-23:00

Junioři
22.9.: MSH Teplice
17:00-19:30

Juniorky
23.9.: SH Dolní Cerekev
13:00-15:00

Junioři
23.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
18:00-20:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Aišmann Ondřej