Vedení

Vedení oddílu

 
Předseda
Štorek Vladimír

Tel.: 602 45 23 25
Email:
vl.storek(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
sekretari(zavinac)florbalusti.cz

 
Místopředseda
Priban Daniel

Tel.: 777 11 36 87
Email:
daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz

 
Sportovní manažer
Vojta Marek

Tel.: 728 11 19 93
Email:
marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
sekretari(zavinac)florbalusti.cz

 
Člen Rady spolku
Budín Tomáš

Tel.: 702 09 00 55
Email:
tomas.budin(zavinac)florbalusti.cz

 
Sekretář a člen Rady spolku
Pekárek Lukáš

Tel.: 721 78 61 61
Email:
lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
sekretari(zavinac)florbalusti.cz


Revizní komise

 
Předseda revizní komise
Krbec Miroslav

Tel.: 721 01 62 96
Email:
miroslav.krbec(zavinac)florbalusti.cz

 
Člen revizní komise
Lenc Petr

Tel.: 602 66 07 88
Email:
petr.lenc(zavinac)volny.cz

 
Člen revizní komise
Weber Radek

Tel.: 602 38 12 26
Email:
rweber(zavinac)seznam.cz


Ostatní spolupracovníci

 
člen vedení klubu
Wildhaber Michal

 
člen vedení klubu
Vondruška Jan

Tel.: 731 601 359
Email:
honza.vondruska(zavinac)gmail.com

 
Marketing, Fotograf, Grafik
Němeček Jan

Tel.: 721 358 079
Email:
17jan.nemecek(zavinac)gmail.com

Email funkce:
jan.nemecek(zavinac)florbalusti.cz

 
Šěfredaktor, Moderátor
Dobrovolný Ondřej

Tel.: 739 92 48 37
Email:
robotakondra(zavinac)seznam.cz

Email funkce:
ondrej.dobrovolny(zavinac)florbalusti.cz

 
Redaktor a DJ
Klepetko Pavel

 
kameraman
Budín Jan

Tel.: 605 94 01 92


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub