Zápasy
» Muži USK «
FBC DDM Kadaň


     
Výsledek: 11 : 4
Výsledek po třetinách: 4:0;3:2;4:2
Počet bodů: 3
Datum konání: 2.10.2011
Místo zápasu: Sluneta
Přesilovky: 7 : 4
Využití přesilovek: 2 : 0
Počet obdržených gólů v našich přesilovkách: 0
Počet vstřelených gólů v oslabení: 1
Počet ubráněných oslabení: 4
Střely: 49 : 36
 
        (výsledky jsou uvedeny z pohledu FbÚ)


Sestava:
  • brankáři:
  • Vašák Jan
  • obránci:
  • Hromádko Petr, Jahoda Tomáš, Jiránek Kamil, Mojžíš Bedřich
  • útočníci:
  • Bečvář Václav, Brom Tomáš, Klobása Ondřej, Major Jakub, Procházka Petr, Smištík Marek, Tržil Dan, Vojta Marek, Votruba Petr


    Průběh zápasu:
  • 1. třetina:
  • 1:38   Jiránek (Tržil)
    10:03   Hromádko (Brom)
    13:23   Brom (Vojta)
    19:44   Jahoda (Major)
  • 2. třetina:
  • 2:57  Brom (Major)
    5:34  Smištík (Klobása)
    16:02  Vojta (Brom)
  • 3. třetina:
  • 1:21  Smištík
    1:32  Procházka Petr (Brom)
    8:47  Hromádko (Vojta)
    12:40  Klobása (Smištík)


    Komentář:
    Komentář trenéra domácího družstva USK Slávie Ústí nad Labem Petra Kopty:
    O 100% lepší výkon než včera, hráči plnili až na drobnější zaváhání to, co měli, a výsledkem byl celkem jednoznačný zápas v náš prospěch.


    ZPĚT na výpis zápasů

     

    18.1. Reklamace oblečení
    Pátek 18.1.2019 od 16:00 do 18:00...


     
    ««    »»
    Leden 2019
    12345 Muži B: SC SLUNETA
    Junioři: SC Sluneta
    Juniorky: Sluneta
    6 Muži B: SC SLUNETA
    Juniorky: SH Děkanka
    789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
    Veteráni: UJEP
    Mladší žáci: Liberec
    Mladší žáci: Kadaň
    Přípravka: Gymnázium Litoměřice
    Juniorky: SC SLUNETA
    13 Muži A: SC SLUNETA
    Juniorky: SC SLUNETA
    Starší žákyně: Městská SH Chomutov
    141516171819 Muži A: SC SLUNETA
    Muži B: SH Krupka
    Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
    Starší žáci A: Jatečka
    Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
    Ženy: SH Česká Lípa
    20 Muži B: SC SLUNETA
    Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
    Dorostenky: SH TJ Turnov
    2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    26 Junioři: SC Sluneta
    Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    27 Muži A: SC SLUNETA
    Veteráni: SH Králův Dvůr
    Junioři: SC Sluneta
    Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
    28293031

     
    Muži A
     
    VS
    FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
    SC SLUNETA
    19.1.2019 17:00-19:30
     
    VS
    Litvínov  -  FbÚ
    SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    25.1.2019 20:00-22:30

    Další týmy
    Starší žáci A
    19.1.: Jatečka
    09:00-15:40

    Starší žáci B
    19.1.: Gzmnázium Jateční
    08:00-13:00

    Muži B
    19.1.: SH Krupka
    17:00-19:30

    Dorost
    19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
    Ženy
    19.1.: SH Česká Lípa
    Muži B
    20.1.: SC SLUNETA
    17:00-19:30

    Muži C
    20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
    Dorostenky
    20.1.: SH TJ Turnov
    Junioři
    21.1.: SC Sluneta
    19:30-21:30


     



     
    Dnes má svátek Vladislav
    Zítra má svátek Doubravka

    Dnes slaví narozeniny
    Kubeš Jan
    Zítra slaví narozeniny
    Šímová Kateřina
    Za 2 dny slaví narozeniny
    Trnovcová Karolína