Zápasy
» Muži USK «
FbC Sokol Rokycany


     
Výsledek: 10 : 2
Výsledek po třetinách: 3:0;5:0;2:2
Počet bodů: 3
Datum konání: 19.11.2011
Místo zápasu: SC Sluneta Ústí nad Labem
Přesilovky: 2 : 3
Využití přesilovek: 1 : 0
Počet obdržených gólů v našich přesilovkách: 0
Počet vstřelených gólů v oslabení: 0
Počet ubráněných oslabení: 0
Střely: 43 : 20
 
        (výsledky jsou uvedeny z pohledu FbÚ)


Sestava:
  • brankáři:
  • Hrstka Jan, Vašák Jan
  • obránci:
  • Gembec Kamil, Jiránek Kamil, Klobása Ondřej, Terč Štěpán, Votruba Petr
  • útočníci:
  • Bečvář Jaroslav, Bečvář Václav, Brom Tomáš, Jahoda Tomáš, Kopta Petr, Major Jakub, Procházka Petr, Smištík Marek, Tržil Dan, Vojta Marek


    Průběh zápasu:
  • 1. třetina:
  • 2:37   Smištík (Tržil)
    7:30   Major (Tržil)
    8:01   Jiránek (Major)
  • 2. třetina:
  • 7:32  Tržil (Kopta)
    16:16  Tržil (Kopta)
    16:54  Gembec (Brom)
    17:36  Votruba (Major)
    19:17  Jahoda
  • 3. třetina:
  • 1:52  Bečvář Jaroslav (Procházka Petr)
    7:09  Bečvář Jaroslav (Tržil)


    ZPĚT na výpis zápasů

     

    18.1. Reklamace oblečení
    Pátek 18.1.2019 od 16:00 do 18:00...


     
    ««    »»
    Leden 2019
    12345 Muži B: SC SLUNETA
    Junioři: SC Sluneta
    Juniorky: Sluneta
    6 Muži B: SC SLUNETA
    Juniorky: SH Děkanka
    789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
    Veteráni: UJEP
    Mladší žáci: Liberec
    Mladší žáci: Kadaň
    Přípravka: Gymnázium Litoměřice
    Juniorky: SC SLUNETA
    13 Muži A: SC SLUNETA
    Juniorky: SC SLUNETA
    Starší žákyně: Městská SH Chomutov
    141516171819 Muži A: SC SLUNETA
    Muži B: SH Krupka
    Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
    Starší žáci A: Jatečka
    Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
    Ženy: SH Česká Lípa
    20 Muži B: SC SLUNETA
    Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
    Dorostenky: SH TJ Turnov
    2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    26 Junioři: SC Sluneta
    Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    27 Muži A: SC SLUNETA
    Veteráni: SH Králův Dvůr
    Junioři: SC Sluneta
    Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
    28293031

     
    Muži A
     
    VS
    FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
    SC SLUNETA
    19.1.2019 17:00-19:30
     
    VS
    Litvínov  -  FbÚ
    SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    25.1.2019 20:00-22:30

    Další týmy
    Starší žáci A
    19.1.: Jatečka
    09:00-15:40

    Starší žáci B
    19.1.: Gzmnázium Jateční
    08:00-13:00

    Muži B
    19.1.: SH Krupka
    17:00-19:30

    Dorost
    19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
    Ženy
    19.1.: SH Česká Lípa
    Muži B
    20.1.: SC SLUNETA
    17:00-19:30

    Muži C
    20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
    Dorostenky
    20.1.: SH TJ Turnov
    Junioři
    21.1.: SC Sluneta
    19:30-21:30


     



     
    Dnes má svátek Vladislav
    Zítra má svátek Doubravka

    Dnes slaví narozeniny
    Kubeš Jan
    Zítra slaví narozeniny
    Šímová Kateřina
    Za 2 dny slaví narozeniny
    Trnovcová Karolína