Zápasy
» Muži USK «
FB Hurrican Karlovy Vary


     
Výsledek: 9 : 5
Výsledek po třetinách: 4:0;2:1;3:4
Počet bodů: 3
Datum konání: 24.3.2012
Místo zápasu: SC Sluneta Ústí nad Labem
Přesilovky: 5 : 7
Využití přesilovek: 1 : 1
Počet obdržených gólů v našich přesilovkách: 0
Počet vstřelených gólů v oslabení: 0
Počet ubráněných oslabení: 0
Střely: 37 : 32
 
        (výsledky jsou uvedeny z pohledu FbÚ)


Sestava:
  • brankáři:
  • Štefec Pavel
  • obránci:
  • Jiránek Kamil, Klobása Ondřej
  • útočníci:
  • Bečvář Václav, Brom Tomáš, Jahoda Tomáš, Kopta Petr, Olyšar Jan, Procházka Petr, Tržil Dan, Vojta Marek


    Průběh zápasu:
  • 1. třetina:
  • 1:35   Tržil (Vojta)
    7:15   Brom (Vojta)
    11:41   Klobása (Bečvář Václav)
    12:06   Brom (Kopta)
  • 2. třetina:
  • 3:14  Tržil (Brom)
    10:45  Vojta (Procházka Petr)
  • 3. třetina:
  • 12:06  Brom (Tržil)
    12:21  Brom (Vojta)
    19:36  Procházka Petr (Brom)


    ZPĚT na výpis zápasů

     
    Nejsou žádné aktuality

     
    ««    »»
    Říjen 2018
    123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
    Junioři: SC SLUNETA
    Elévové: SH SŠT Most Velebudice
    7 Starší žáci A: Krupka
    Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
    Ženy: SC SLUNETA
    Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    891011 Muži A: SC Sluneta
    12 Muži A: MSH Havířov
    13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
    Muži B: Slavia VŠ Plzeň
    Veteráni: MSH Hostinné
    Junioři: MSH Plzeň II
    Dorost: Městská SH Chomutov
    Dorost B: SC SLUNETA
    Mladší žáci: SH Žatec OA
    Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
    Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
    14 Muži B: HK Rokycany
    Junioři: SC SLUNETA
    Mladší žáci: SH Česká Lípa
    Juniorky: SC Dubina Ostrava
    Starší žákyně: MSH Krupka
    151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
    Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
    Starší žáci B: Jatečka
    Ženy: SH Česká Lípa
    21 Muži C: SH Kadaň
    Dorostenky: SC SLUNETA
    22232425 Muži A: SC SLUNETA
    2627 Muži A: SC SLUNETA
    Muži B: SH Krupka
    Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
    Junioři: Praha
    Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
    Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
    Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
    Přípravka: SH Žatec OA
    Juniorky: SC SLUNETA
    28 Muži B: SH Krupka
    Muži C: UJEP
    Junioři: Praha
    Juniorky: Městská SH Teplice
    Starší žákyně: SH Kadaň
    293031

     
    Muži A
     
    VS
    Chomutov  -  FbÚ
    Městská SH Chomutov
    20.10.2018 15:30-17:30

    Další týmy
    Starší žáci A
    20.10.: Hala míčových sportů Liberec
    09:00-15:00

    Starší žáci B
    20.10.: Jatečka
    09:00-13:40

    Ženy
    20.10.: SH Česká Lípa
    Muži C
    21.10.: SH Kadaň
    Dorostenky
    21.10.: SC SLUNETA

     



     
    Dnes má svátek Hedvika
    Zítra má svátek Lukáš

    Zítra slaví narozeniny
    Vorlíček Petr
    Za 2 dny slaví narozeniny
    Kawulok Ondřej
    Za 3 dny slaví narozeniny
    Pečenka David
    Ptáček Vojtěch