Zápasy
» Dorost (FBC) «
Sezóna 2012/2013



Aktuální tabulka

1. liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
23.3.2013
FbC 98 Chomutov
3:10
(1:2;1:3;1:5)
 
 
   
23.3.2013
FB Hurrican Karlovy Vary
5:12
(13;3:3;1:6)
 
 
   
9.3.2013
FBC Česká Lípa
2:5
(0:1;1:2;1:2)
 
 
   
7.3.2013
USK Slávie Ústí nad Labem
6:8
(1:3;2:3;3:2)
 
 
   
23.2.2013
FBC Liberec
7:5
(3:2;3:2;1:1)
 
 
   
23.2.2013
TJ Turnov
8:7
(2:1;4:3;2:3)
 
 
   
9.2.2013
FB Hurrican Karlovy Vary
0:5
(0:2;0:3;0:0)
 
 
   
9.2.2013
FBC Plzeň
7:5
(1:3;5:1;1:2)
 
 
   
26.1.2013
1. FBC DDM Děčín 4
3:6
(2:3;0:0;3:1)
 
 
   
26.1.2013
FBC PD Dědek Česká Lípa
3:14
(2:6;1:4;0:4)
 
 
   
12.1.2013
FBC Liberec
4:1
(2:0;1:0;1:1)
 
 
   
12.1.2013
USK Slávie Ústí n./L.
3:11
(0:5;2:2;1:4)
 
 
   
8.12.2012
FB Hurrican K. Vary
6:7
(1:1;4:4;1:2)
 
 
   
8.12.2012
FBC 98 DDM Chomutov
2:6
(1:1;1:2;0:3)
 
 
   
25.11.2012
TJ Turnov
8:4
(3:0;2:3;3:1)
 
 
   
25.11.2012
FBC Plzeň
2:3
(0:1;1:1;1:1)
 
 
   
10.11.2012
FBC PD Dědek Česká Lípa
2:6
(0:1;0:3;2:2)
 
 
   
10.11.2012
1. FBC DDM Děčín 4
4:0
(2:0;2:0;0:0)
 
 
   
20.10.2012
FBC 98 DDM Chomutov
2:9
(2:1;0:4;0:4)
 
 
   
18.10.2012
USK Slávie Ústí
1:4
(0:0;0:2;1:2)
 
 
   
7.10.2012
FBC Liberec
3:9
(0:5;1:3;2:1)
 
 
   
7.10.2012
TJ Turnov
10:5
(4:1;3:2;3:2)
 
 
   
15.9.2012
1. FBC DDM Děčín 4
3:6
(1:3;0:0;2:3)
 
 
   
15.9.2012
FBC Plzeň
2:8
(4:1;1:1;4:0)
 
 



 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán