Zápasy
» Dorost (FBC) «
Sezóna 2012/2013



Aktuální tabulka

1. liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
23.3.2013
FbC 98 Chomutov
3:10
(1:2;1:3;1:5)
 
 
   
23.3.2013
FB Hurrican Karlovy Vary
5:12
(13;3:3;1:6)
 
 
   
9.3.2013
FBC Česká Lípa
2:5
(0:1;1:2;1:2)
 
 
   
7.3.2013
USK Slávie Ústí nad Labem
6:8
(1:3;2:3;3:2)
 
 
   
23.2.2013
FBC Liberec
7:5
(3:2;3:2;1:1)
 
 
   
23.2.2013
TJ Turnov
8:7
(2:1;4:3;2:3)
 
 
   
9.2.2013
FB Hurrican Karlovy Vary
0:5
(0:2;0:3;0:0)
 
 
   
9.2.2013
FBC Plzeň
7:5
(1:3;5:1;1:2)
 
 
   
26.1.2013
1. FBC DDM Děčín 4
3:6
(2:3;0:0;3:1)
 
 
   
26.1.2013
FBC PD Dědek Česká Lípa
3:14
(2:6;1:4;0:4)
 
 
   
12.1.2013
FBC Liberec
4:1
(2:0;1:0;1:1)
 
 
   
12.1.2013
USK Slávie Ústí n./L.
3:11
(0:5;2:2;1:4)
 
 
   
8.12.2012
FB Hurrican K. Vary
6:7
(1:1;4:4;1:2)
 
 
   
8.12.2012
FBC 98 DDM Chomutov
2:6
(1:1;1:2;0:3)
 
 
   
25.11.2012
TJ Turnov
8:4
(3:0;2:3;3:1)
 
 
   
25.11.2012
FBC Plzeň
2:3
(0:1;1:1;1:1)
 
 
   
10.11.2012
FBC PD Dědek Česká Lípa
2:6
(0:1;0:3;2:2)
 
 
   
10.11.2012
1. FBC DDM Děčín 4
4:0
(2:0;2:0;0:0)
 
 
   
20.10.2012
FBC 98 DDM Chomutov
2:9
(2:1;0:4;0:4)
 
 
   
18.10.2012
USK Slávie Ústí
1:4
(0:0;0:2;1:2)
 
 
   
7.10.2012
FBC Liberec
3:9
(0:5;1:3;2:1)
 
 
   
7.10.2012
TJ Turnov
10:5
(4:1;3:2;3:2)
 
 
   
15.9.2012
1. FBC DDM Děčín 4
3:6
(1:3;0:0;2:3)
 
 
   
15.9.2012
FBC Plzeň
2:8
(4:1;1:1;4:0)
 
 



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub