Zápasy
» Starší žáci (FBC) «
Sezóna 2012/2013



Aktuální tabulka

Ústecko Liberecká liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
13.4.2013
Jazzmeni Žatec
16:4
(4:0;6:1;6:3)
 
 
   
13.4.2013
Mocní Tuleni Podbořany
12:1
(4:0;6:0;2:1)
 
 
   
6.4.2013
FBC Lomnice nad Popelkou
4:2
(1:1;2:1;1:0)
 
 
   
6.4.2013
FBC Liberec
3:2
(3:2;0:0;0:0)
 
 
   
24.3.2013
FBC Česká Lípa B
6:0
(1:0;4:0;1:0)
 
 
   
24.3.2013
1. FBC DDM Děčín 4
5:4
(2:1;2:1;1:2)
 
 
   
14.2.2013
USK Slávie Ústí nad Labem
1:1
(0:1;1:0;0:0)
 
 
   
13.1.2013
FBC Liberec
1:8
(0:3;0:3;1:2)
 
 
   
13.1.2013
TJ Turnov
15:6
(3:2;5:2;7:2)
 
 
   
21.12.2012
ASK Lovosice LFP
13:1
(3:1;3:0;7:0)
 
 
   
15.12.2012
FBC PD Dědek Česká Lípa
3:3
(1:1;1:2;1:0)
 
 
   
15.12.2012
1. FBC DDM Děčín 4
5:4
(2:0;2:1;1:3)
 
 
   
1.12.2012
FBC 98 DDM Chomutov
7:3
(2:1;2:0;3:1)
 
 
   
1.12.2012
Jazzmeni Žatec
12:10
(4:5;2:3;6:2)
 
 
   
17.11.2012
FBC Lomnice n./P.
5:4
(1:2;2:2;2:0)
 
 
   
17.11.2012
FBC Turnov
3:0
(2:0;1:0;0:0)
 
 
   
28.10.2012
FBC Partyzáni Česká Lípa B
23:4
(9:1;9:1;5:2)
 
 
   
28.10.2012
FBC JOPA Česká Lípa
8:5
(3:1;1:2;4:2)
 
 
   
6.10.2012
Mocní Tuleni Podbořany
9:3
(3:1;2:1;4.1)
 
 
   
6.10.2012
FBC 98 DDM Chomutov
5:0
(0:0;1:0;4:0)
 
 
   
22.9.2012
USK Slávie Ústí nad Labem
4:7
(1:0;2:3;1:4)
 
 
   
22.9.2012
ASK Lovosice LFP
6:2
(1:1;3:0;2:1)
 
 



 

13.2. Objednané tepláky
Termíny k vyzvednutí tepláků...


 
««    »»
Únor 2019
1 Junioři: SC Sluneta
2 Muži A: SH Maloměřice
Muži B: SC SLUNETA
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Dorostenky: SC SLUNETA
3 Starší žáci B: SH Kadaň
456789 Muži A: SC SLUNETA
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Jatečka
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Krupka
10 Junioři: MSH Mladá Boleslav
Juniorky: SC SLUNETA
111213141516 Muži A: SH Jižní Město
Muži B: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Maloměřice
Dorost: SC SLUNETA
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy: SH Krupka
Dorostenky: SH Roudnice nad Labem
17 Muži B: HMS Karlovy Vary
Muži C: SC SLUNETA
Junioři: STODOLA Aréna
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Strupčice
181920 Junioři: SH Jižní Město
212223 Muži A: SC SLUNETA
Muži C: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
24
25262728

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Florbal Náchod
SC SLUNETA
23.2.2019 18:00-20:30

Další týmy
Juniorky
23.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19:45-21:45

Muži C
23.2.: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka
23.2.: Vojanova Děčín
09:00-12:00


 



 
Dnes má svátek Petr
Zítra má svátek Svatopluk

Včera slavil(a) narozeniny
Hajdl Václav
Novák Matyáš Gary
Sláma Jan
Dnes slaví narozeniny
Nepraš Matěj
Za 2 dny slaví narozeniny
France Lukáš
Kopta Petr
Krbec Mikuláš
Štorek Vladimír ml.
Za 3 dny slaví narozeniny
Vojta Marek