Zápasy
» Starší žáci (FBC) «
Sezóna 2012/2013



Aktuální tabulka

Ústecko Liberecká liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
13.4.2013
Jazzmeni Žatec
16:4
(4:0;6:1;6:3)
 
 
   
13.4.2013
Mocní Tuleni Podbořany
12:1
(4:0;6:0;2:1)
 
 
   
6.4.2013
FBC Lomnice nad Popelkou
4:2
(1:1;2:1;1:0)
 
 
   
6.4.2013
FBC Liberec
3:2
(3:2;0:0;0:0)
 
 
   
24.3.2013
FBC Česká Lípa B
6:0
(1:0;4:0;1:0)
 
 
   
24.3.2013
1. FBC DDM Děčín 4
5:4
(2:1;2:1;1:2)
 
 
   
14.2.2013
USK Slávie Ústí nad Labem
1:1
(0:1;1:0;0:0)
 
 
   
13.1.2013
FBC Liberec
1:8
(0:3;0:3;1:2)
 
 
   
13.1.2013
TJ Turnov
15:6
(3:2;5:2;7:2)
 
 
   
21.12.2012
ASK Lovosice LFP
13:1
(3:1;3:0;7:0)
 
 
   
15.12.2012
FBC PD Dědek Česká Lípa
3:3
(1:1;1:2;1:0)
 
 
   
15.12.2012
1. FBC DDM Děčín 4
5:4
(2:0;2:1;1:3)
 
 
   
1.12.2012
FBC 98 DDM Chomutov
7:3
(2:1;2:0;3:1)
 
 
   
1.12.2012
Jazzmeni Žatec
12:10
(4:5;2:3;6:2)
 
 
   
17.11.2012
FBC Lomnice n./P.
5:4
(1:2;2:2;2:0)
 
 
   
17.11.2012
FBC Turnov
3:0
(2:0;1:0;0:0)
 
 
   
28.10.2012
FBC Partyzáni Česká Lípa B
23:4
(9:1;9:1;5:2)
 
 
   
28.10.2012
FBC JOPA Česká Lípa
8:5
(3:1;1:2;4:2)
 
 
   
6.10.2012
Mocní Tuleni Podbořany
9:3
(3:1;2:1;4.1)
 
 
   
6.10.2012
FBC 98 DDM Chomutov
5:0
(0:0;1:0;4:0)
 
 
   
22.9.2012
USK Slávie Ústí nad Labem
4:7
(1:0;2:3;1:4)
 
 
   
22.9.2012
ASK Lovosice LFP
6:2
(1:1;3:0;2:1)
 
 



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Prosinec 2018
12
3456789
101112131415 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SC SLUNETA
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Juniorky: STODOLA Aréna Střešovice
16 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Junioři: SC Sluneta
Starší žáci A: SH Kadaň
Elévové: Městská SH Teplice
Juniorky: 0
171819202122 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH SPORTaS Litvínov
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Vojanova Děčín
23 Junioři: SC Sluneta
24252627282930
31

 
Muži A
 
VS
Kladno  -  FbÚ
SH BIOS Kladno
16.12.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci B
15.12.: SH Přívozní Lovosice
09:00-13:00

Muži B
15.12.: Hala míčových sportů Liberec
14:30-16:30

Junioři
15.12.: SC Sluneta
19:00-21:00

Juniorky
15.12.: STODOLA Aréna Střešovice
16:00-18:00

Dorost
15.12.: SC SLUNETA
Starší žáci A
16.12.: SH Kadaň
09:00-15:00

Elévové
16.12.: Městská SH Teplice
Juniorky
16.12.: 0
10:00-13:00

Muži B
16.12.: Hala míčových sportů Liberec
10:00-12:30

Junioři
16.12.: SC Sluneta
13:00-15:00


 



 
Dnes má svátek Julie
Zítra má svátek Dana

Za 2 dny slaví narozeniny
Matiscsáková Jana
Za 3 dny slaví narozeniny
Jasanová Klára
Kubeš Oliver
Puc Jan