Zápasy
» Starší žáci (FBC) «
Sezóna 2012/2013



Aktuální tabulka

Ústecko Liberecká liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
13.4.2013
Jazzmeni Žatec
16:4
(4:0;6:1;6:3)
 
 
   
13.4.2013
Mocní Tuleni Podbořany
12:1
(4:0;6:0;2:1)
 
 
   
6.4.2013
FBC Lomnice nad Popelkou
4:2
(1:1;2:1;1:0)
 
 
   
6.4.2013
FBC Liberec
3:2
(3:2;0:0;0:0)
 
 
   
24.3.2013
FBC Česká Lípa B
6:0
(1:0;4:0;1:0)
 
 
   
24.3.2013
1. FBC DDM Děčín 4
5:4
(2:1;2:1;1:2)
 
 
   
14.2.2013
USK Slávie Ústí nad Labem
1:1
(0:1;1:0;0:0)
 
 
   
13.1.2013
FBC Liberec
1:8
(0:3;0:3;1:2)
 
 
   
13.1.2013
TJ Turnov
15:6
(3:2;5:2;7:2)
 
 
   
21.12.2012
ASK Lovosice LFP
13:1
(3:1;3:0;7:0)
 
 
   
15.12.2012
FBC PD Dědek Česká Lípa
3:3
(1:1;1:2;1:0)
 
 
   
15.12.2012
1. FBC DDM Děčín 4
5:4
(2:0;2:1;1:3)
 
 
   
1.12.2012
FBC 98 DDM Chomutov
7:3
(2:1;2:0;3:1)
 
 
   
1.12.2012
Jazzmeni Žatec
12:10
(4:5;2:3;6:2)
 
 
   
17.11.2012
FBC Lomnice n./P.
5:4
(1:2;2:2;2:0)
 
 
   
17.11.2012
FBC Turnov
3:0
(2:0;1:0;0:0)
 
 
   
28.10.2012
FBC Partyzáni Česká Lípa B
23:4
(9:1;9:1;5:2)
 
 
   
28.10.2012
FBC JOPA Česká Lípa
8:5
(3:1;1:2;4:2)
 
 
   
6.10.2012
Mocní Tuleni Podbořany
9:3
(3:1;2:1;4.1)
 
 
   
6.10.2012
FBC 98 DDM Chomutov
5:0
(0:0;1:0;4:0)
 
 
   
22.9.2012
USK Slávie Ústí nad Labem
4:7
(1:0;2:3;1:4)
 
 
   
22.9.2012
ASK Lovosice LFP
6:2
(1:1;3:0;2:1)
 
 



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-13:40

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Hedvika
Zítra má svátek Lukáš

Zítra slaví narozeniny
Vorlíček Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Kawulok Ondřej
Za 3 dny slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch