Ústí ztratilo zápas s Náchodem za 44 sekund

Skupinová část poháru skončila pro Ústí fiaskem. I když v Náchodě po úvodní třetině vedlo 3:0, tak zápas ztratilo ve třetině třetí, když domácí vstřelili tři branky během jedné minuty. Ústí už pak nedokázalo odpovědět.

Ústí vstoupilo do posledního skupinového zápas proti nováčkovi 1.ligy mužů aktivně a soupeři nedalo moc příležitostí. Z tlaku vytěžilo taktéž první branku zápasu, Kadlec vybojoval míček v rohu, ten se odrazil k Vondruškovi a Boban tak Ústí poslal do vedení. Ústečtí pak mohli hned odskočit na rozdíl dvou branek, ale nevyužilo přesilovku. To však bíločervené nezastavilo. Martin Fuchsig z kraje 13. minuty našel přesným pasem Dobosze, a ten navýšil ústecké vedení. Druhou přesilovou hru už Ústí ale využilo, Kolstrunk naservíroval míček do brankoviště, Pavelka zválcoval každého v černém dresu, a nakonec dopravil míček do branky.

Uspokojeni výsledkem vstoupili hráči do druhé třetiny. V první minutě mohli navýšit své vedení, ale tentokrát nevyzráli nad bránící čtveřicí. Ve 36. minutě Vysoký vyzkoušel pozornost Hlavy, ten míček vyrazil, ale na dorážku Jurca už byl krátký.

Na poslední dvacetiminutovku musí Ústí rychle zapomenout. Vše vypadalo dobře, doku nepřišla 53. minuta zápasu. Hanuš se díky chybě v rozehrávce dostal k míčku a snížil manko domácí na jednu branku. O dvacet sekund později dostal Náchod příležitost v podobě nájezdu, tu využil Čáp a ten stejný hráč o dalších dvacet sekund později poslal Náchod poprvé v zápase do vedení. Ústí už nestihlo se zápasem nic dělat.