Související zápasy

Ženy si neporadily s náročnými soupeři. Domů nepřivezly ani jeden bod

1. liga žen pokračovala o víkendu 12. a 13. října pátým a šestým kolem, ve kterém na ústecké ženy čekali hned dva těžcí soupeři, a to TJ Sokol Královské Vinohrady a Prague Tigers Nehvizdy.

Zápas proti TJ Sokol byl zpočátku vyrovnaný a první gól tak padl až ve druhé třetině, konkrétně ve dvacáté čtvrté minutě. Skóre otevřelo Ústí střelou Barbory Doležálkové. O čtyři minuty později na to ale soupeřky odpověděly hned dvěma brankami po sobě, které dělilo jen dvacet tři sekund. Vinohrady tak otočily hru ve svůj prospěch a vedení si dokázaly udržet až do samotného konce. Duel nakonec skončil 3:5 ve prospěch domácích. Z hostujícího týmu je ale nutné zmínit výkon brankářky Veroniky Novotné, která holky velmi podržela a divákům předvedla dvacet devět zákroků!

V neděli se ženy utkaly s lídrem tabulky, Prague Tigers. Ačkoli utkání skončilo 7:2 pro lídra, ženy mu daly v první periodě pořádně zabrat, neboť se dostaly do vedení 2:0! Šikovnými útočnicemi byly Klára Mečířová a Eliška Poláková. Od druhé části se ale situace otočila a otěže hry převzaly Nehvizdy, které Ústí postupně nadělily zmíněných sedm branek.

V tabulce se ženy aktuálně nachází na šesté příčce a pyšní se třemi výhrami, za které získaly devět bodů.