Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 8 z celkem 8 článků.

Ústí ztratilo zápas s Náchodem za 44 sekund

Skupinová část poháru skončila pro Ústí fiaskem. I když v Náchodě po úvodní třetině vedlo 3:0, tak zápas ztratilo ve třetině třetí, když domácí vstřelili tři branky během jedné minuty. Ústí už pak nedokázalo odpovědět.

Ústí zakončí základní skupinu poháru utkáním s Náchodem

Florbal Ústí zatím v poháru nenašlo recept na své soupeře a proti superligovým prověrkám v podobě Kladna a Kalových Varů prohrálo 3:4 a 4:8. Tentokrát je však bude čekat soupeř z kategorie papírově slabších, když muži odcestují do Náchoda za nováčkem 1. ligy mužů.

Druhé kolo je tady! Tentokrát dorazí superligové Vary

Ústí nevstoupilo do poháru vítězně, i přestože výkon byl minimálně na potlesk. S Kladnem i tak prohrálo 3:4. O týden později se pokusí zaskočit druhého superligového soupeře, a to Karlovy Vary. Ty jsou pro ústecké též známé, neboť spolu před pár lety pravidelně hráli v bojích o postup.

V prvním přípravném zápase podlehli muži České Lípě 4:6

Svěřenci Davida Stummera odehráli svůj prvním přípravný zápas v letošní sezoně. Už tradičně poměřili síly se superligovou Českou Lípou. Ústí sice rychle prohrávalo 0:2, následně však dokázalo otočit a dlouho vedlo. Zápas ztratilo v závěru třetí třetiny.