Zobrazeno 51 až 60 z celkem 73 článků.

Muži v Otrokovicích poprvé ztratili body, se Startem se protrápili k výhře

Mužský A-tým odehrál v týdnu dvě utkání. Nejdříve na půdě ex-superligových Otrokovic dohnal ztrátu dvou branek. V prodloužení nakonec rozhodli zkušenosti domácích, kteří si ukořisti o bod navíc. Sobotní utkání na Slunetě přineslo více dramatu, než se na první pohled mohlo zdát. Start vedl dvě třetiny, ale Florbal Ústí se dokázalo semknout a otočit zápas v poslední třetině.

Florbal Ústí vyzve doma pražský Start, za který by mohl nastoupit ústecký odchovanec

Ústí ztratilo ve čtvrtek dva body na půdě Otrokovic, i přes prohru v prodloužení si však udrželi první místo v tabulce, momentálně však mají stejně bodů jako další čtyři týmy a budou muset v sobotu bodovat. Startu se vstup do ročníku příliš nepovedl, prohrál čtyřikrát a nachází se na desátém místě. Za pražský celek může nastoupit odchovanec Tadeáš Dittrich.

Florbal Ústí prodlužuje vítěznou sérii proti Chomutovu, derby ukradl v prodloužení Jan Peška

Už tři a půl roku vládne ústecký florbal severu Čech! Ústeckou nadvládu mohl Chomutov přerušit tuto neděli. Derby a souboj o první místo tabulky sledovalo přes 400 diváků. Celý zápas se dařilo ústeckým držet náskok o jednu branku, tři minuty před koncem zápasu ale přišlo vyrovnání. V prodloužení se po individuální akci prosadil hrdina Jan Peška.

Severočeské derby o krále ligy, v neděli se Ústí střetne s Chomutovem

Již ve třetím kole se florbaloví nadšenci z Ústeckého kraje můžou podívat na derby mezi Florbalem Ústí a Florbalem Chomutov. Oba týmy jsou jako jediné dva týmy v lize stoprocentní, když si Ústí poradilo s Budějovicemi a Letkou, na druhé straně Chomutov porazil Orku a Hradec Králové. Vítěz nedělního klání obsadí první příčku tabulky! Zápas je naplánován na neděli 17.9. od 16:00.

Ústí v rámci poháru vyzve Říčany

I přes neúspěch v základní skupině si Ústí zahraje ještě minimálně jeden zápas v Poháru Českého florbalu. V rámci čtvrtého kola vyzve divizní Říčany, pro které to bude druhá zkouška proti prvoligovému týmu v tomto ročníku. Zápas proběhne v úterý 12.9. od 20:00.