Zobrazeno 1 až 10 z celkem 11 článků.

Ústí zvládlo otočit zápas v Plzni a vyhrálo 9:5

Ústecký tým se i v nepříznivém počasí dopravil na jihozápad České republiky. Delší cesta ovlivnila vstup do utkání a Plzeň si vzala vedení 2:0 v první třetině. Svěřenci Davida Stummera však zvládli otočit utkání už ve druhé třetině a výsledek si postrážili.

Muži se v rámci druhého kola vydají do Plzně

Muži nevstoupili do nové sezony dobře, když hned v prvním kole ztratili všechny body proti Butchis. Po domácí prohře se vydají na horkou půdu nováčka FBŠ Plzeň, která si v prvním kole poradila s Českými Budějovicemi.

Ústí vstoupilo do nového ročníku prohrou s Butchis 4:5

Ročník 2024/2025 nezačal pro ústecké muže dle představ. V prvním kole poměřili muži kvality s jedním z favoritů soutěže, Butchis. Začátek zápasu vypadal příznivěji pro soupeře, Ústí pak ale brankové manko zvládlo stáhnout. V závěru byl ale produktivnější soupeř, a tak si připsal výhru.

Ústí ztratilo zápas s Náchodem za 44 sekund

Skupinová část poháru skončila pro Ústí fiaskem. I když v Náchodě po úvodní třetině vedlo 3:0, tak zápas ztratilo ve třetině třetí, když domácí vstřelili tři branky během jedné minuty. Ústí už pak nedokázalo odpovědět.

Ústí zakončí základní skupinu poháru utkáním s Náchodem

Florbal Ústí zatím v poháru nenašlo recept na své soupeře a proti superligovým prověrkám v podobě Kladna a Kalových Varů prohrálo 3:4 a 4:8. Tentokrát je však bude čekat soupeř z kategorie papírově slabších, když muži odcestují do Náchoda za nováčkem 1. ligy mužů.

Druhé kolo je tady! Tentokrát dorazí superligové Vary

Ústí nevstoupilo do poháru vítězně, i přestože výkon byl minimálně na potlesk. S Kladnem i tak prohrálo 3:4. O týden později se pokusí zaskočit druhého superligového soupeře, a to Karlovy Vary. Ty jsou pro ústecké též známé, neboť spolu před pár lety pravidelně hráli v bojích o postup.